Drone Markaları

Drone‘lar ilgi görmeye başladıkça yeni drone markaları da doğanın kanunu olarak çıkmaya başlıyor. Bu da drone severler için iyi bir gelişme. Hem drone kaliteleri yükselmeye başlıyor. Hem seçenek artıyor hemde fiyatlarda düşüşler meydana geliyor. Dünyaca ünlü drone markaları hakkında bu yazıyı sizler için hazırladık. Yazımız yeni drone markalarınn eklenmesiyle gelişimine sürekli devam edecektir. Sizde kendi kullandığınız drone markası hakkında yorumlar yapabilirsiniz.

Popüler Drone Markaları

Djidji-cin-drone-markasi

 

Dji en bilinen drone markalarından biridir. Çin merkezli bir firma olan drone başta amerika ve avrupa olmak üzere dünya’nın her yerine yayılmış bir firmadır. Dji ayrıca dronelara özel yeni bir çok sistem geliştirmektedir. Ekonomik ve hobi amaçlı drone üretiminde başarılı bir markadır.

 

Parrot

Eski drone markalarından biri olan parrot fransız markasıdır. Avrupada ve Türkiye’de en çok bilinen markalardan biridir. Drone dışında da radyo kontrol ürünleri bulunmaktadır. Fiyatları daha geniş çapta olup düşük fiyatlı ürünleri Türkiye’de yaygın olarak satılmaktadır.

 

Gopro

Go pro bir kamera markasıdır. Türkiye’de popüler olan bir markadır. Ayrca Amerika avrupa başta olmak üzere tüm dünya’da en yaygın kullanılan portatif kamera üreticilerindendir. Gopro lar drone dışında bisikletçiler koşucular yüzücüler gibi bir çok hobi ve spor sever tarafından da kullanılmaktadır.

Uncategorized kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*