Drone Videoları

Drone videoları

Drone ile video çekimi tüm dünyada ve ülkemizde popülerleşmektedir. Çeşitli marka model drone çeşitleri ile çekilmiş videoları web sitemizde paylaşacağımız. Ayrıca kendi dronelarımız ile çektiğimiz videoları sizinle paylaşacağız. Bunun dışında kendi trone çekimlerinizi youtube veya herhangi bir video paylaşım sitesinde paylaştıktan sonra drone.web.tr de paylaşabilirsiniz. Bunun için bize mail atmanız yeterli olacaktır.

 Drone ambulans videosu

Drone sadece hobi amaçlı değil bir çok alanda kullanılmaktadır. Bu alanlardan biri de ambulans ve ilk yardım amacıyla kullanılan modelidir. TUDELFT youtube kanalından aldığımız bu videoda bir canlandırma ile ambulans drone un nasıl çalıştığı hakkında bir video bulunmaktadır. İzleyenlerden yorumları bekliyoruz.

Askeri amaçlı drone videoları

Droneların askeri amaçla kullanılan modellerinin sıralanması ile hazırlanmış bir videodur. Dünya üzerinde droneların askeri amaçla kulanılmasını desteklemeyen bir çok grup ve insan bulunmaktadır. Bazıları sadece güvenlik amaçlı olduğunu söylese de ilerleyen zamanlarda çok tehlikeli bir hala gelebileceğini düşünenler bulunmaktadır.

Hobi Amaçlı Dorone Videoları

Hobi amalı eğlenmeye yönelik drone videoları

 

Drone Video, Uncategorized kategorisine gönderildi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*